Головна >>> Медичні меблі >>> Виробництво медичних ліжок

Сучасне медичне ліжко — це поєднання стильного дизайну, функціональності, безпеки, комфорту, довговічності. Конструкції, що розробляються інженерами за допомогою спеціалізованих комп’ютерних програм, максимально ергономічні, адаптовані під анатомію людини та призначення. Наша компанія «BRASH» здійснює виробництво медичних ліжок на власному високотехнологічному підприємстві повного циклу.

Чи потрібне вам стаціонарне медичне ліжко або потрібно укомплектувати медичний заклад секційними ліжками спеціального призначення, з роликами для транспортування, додатковими елементами, електроприводом, ви можете звертатися до нас. Продукція буде виготовлена згідно з вашим замовленням, з використанням екологічних матеріалів сертифікованої якості, відповідно до норм чинних міжнародних стандартів та стандартів, прийнятих в Україні.

Особливості виробництва медичних ліжок

Проєктування виробів здійснюється в нашому конструкторському бюро. Кожне медичне ліжко, яке запускається у виробництво, попередньо тестується на рівень комфорту, надійності, безпеки. Для виготовлення конструкцій застосовуються зносостійкі матеріали, що не роблять шкідливого впливу на людину, навколишнє середовище. Це можуть бути:

 • натуральне дерево зі спеціальною обробкою, стійке до цвілі, грибків, пошкодження комахами, вологою;
 • метал — анодований алюміній, вуглецева сталь, дюралюміній, нержавіюча сталь. Для запобігання корозії на поверхню може наноситися захисний шар порошкового покриття;
 • композитні матеріали (ПВХ, ABS-пластик, ламінований або з пластиковим покриттям ДСП, пластик з хімічно стійкою паперово-шаруватою основою);
 • гіпоалергенна еко шкіра (штучна шкіра), нечутлива до засобів дезінфекції, вологи, стирання.

Конструкції збираються з урахуванням вимог ергономіки, без гострих кутів, з можливістю простого і зручного перенесення, переміщення. Поверхні виробів можуть піддаватися інтенсивній обробці дезінфекційними засобами без ризику пошкодження.

Готові медичні ліжка для наших клієнтів
Готові медичні ліжка для наших клієнтів
Медичні ліжка

Основні вимоги до медичних ліжок

Якими особливостями повинне відрізнятися медичне ліжко? Основні вимоги до предметів меблювання лікарняних палат наступні:

 • зручність. Навіть ті пацієнти, які не можуть самостійно піднятися, повинні відчувати себе на ліжку максимально комфортно;
 • відповідність санітарно-гігієнічним нормам, державним стандартам;
 • надійність, довговічність;
 • функціональність;
 • стійкість до зношування, інтенсивних навантажень.

Різновиди медичних ліжок

При розробці ліжок, наші інженери орієнтуються на потреби людей, враховують необхідність вставати з ліжка без сторонньої допомоги, передбачають можливість управляти конструкцією дистанційно. Сучасне медичне ліжко може бути:

 • стаціонарне, з 2-ма спинками, підматрацною рамою;
 • мобільне, з роликами, що мають гальмівні елементи;
 • секційне, в якому окремі зони можуть регулюватися (головна, спинна, ніжна, бічна);
 • механічне або з електроприводом. Інтегрований механізм спрощує управління конструкцією, дозволяє змінювати положення пацієнта.

Також медичне ліжко буває для дітей, новонароджених, баріатричне. Залежно від функцій і умов використання, конструкція призначається для пологового залу, палати інтенсивної терапії, реабілітаційних процедур.

Готові медичні ліжка для наших клієнтів

Каталог

Ліжко медичне

 Медичне ліжко з електродвигуном

Ліжко медичне

Медичне ліжко 4-х секційне

Медичне ліжко

Медичне ліжко 4-х секційне розбірне

Медичні ліжка від компанії Brash

У нашій компанії «BRASH» у вас є можливість замовити виробництво медичних ліжок будь-якого типу, в необхідній кількості та комплектації. Вироби можуть призначатися для оснащення поліклінік, стаціонарних лікарень, пологових будинків, санаторіїв, реабілітаційних центрів, хоспісів, будинків для людей похилого віку. На ваше замовлення ми постачаємо ліжка з матрацами — звичайними, ортопедичними, протипролежневими, а також з іншими комплектуючими:

 • стійками для підтягування;
 • рамами Балканського;
 • маніпуляційними столиками;
 • підставками під судно;
 • бічними огорожами;
 • штативами під крапельниці та ін..

Медичне ліжко нашого виробництва — це гарантія високої якості, довговічності, безпеки, що підтверджується сертифікатами та реєстраційними свідоцтвами МОЗ України. Зв’яжіться з нами зручним способом, щоб отримати консультацію й оформити замовлення.

ЗАПОВНІТЬ БУДЬ ЛАСКА ФОРМУ ЗВОРОТНЬОГО ЗВЯЗКУ І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО.

Браш

Інші послуги

Work Process

Виробництво медичних штативів

Натисніть, щоб переглянути деталі >

Work Process

Виробництво медичних тумб

Натисніть, щоб переглянути деталі >

null

Виробництво медичних меблів

Натисніть, щоб переглянути деталі >