Головна >>> Про нас

Компанія BRASH була заснована у 2000 році та сьогодні є відомим виробником металоконструкцій, крісел для пасажирського транспорту і спецавтомобілів, а також медичних та шкільних меблів як в Україні, так і в Європі. Наша продукція щорічно проходить сертифікацію, частина виробів регулярно поставляється на експорт міжнародним клієнтам. Завдяки наявності власної виробничої бази та команди професійних фахівців ми пропонуємо широкий асортимент металоконструкцій, а також додаткових послуг за доступними цінами.

Work Process

Особливості компанії BRASH

Наша спеціалізація — це проєктування та виробництво металоконструкцій будь-якої складності. Для цього наші інженери використовують найкращі інновації та технологічні рішення, а майстри у цехах — сучасне обладнання. Також ми займаємося виготовленням сидінь та крісел, які необхідні для оснащення спеціального та пасажирського транспорту, кінозалів, конференц холів. Для реалізації цієї мети ми сформували повністю укомплектовану виробничу базу. Наш завод має промислові площі у Львові, Стрию, Самборі.

Власна виробнича база

Загальна площа виробництва становить понад 20 000 м2. При цьому ми не стоїмо на місці, а постійно масштабуємося, надаючи нашим клієнтам більше можливостей та вигод. Для виробництва фірмової продукції «BRASH» функціонують:

 • конструкторське бюро;
 • лабораторія та випробувальні майданчики;
 • цех із виготовлення каркасів з металу;
 • цех для фарбування конструкцій порошковими фарбами;
 • цех, у якому здійснюється виготовлення елементів сидінь та крісел з негорючого тришарового силікону;
 • цех із пошиття текстильних елементів;
 • збиральний цех.

Також на території виробництва «BRASH» є складські приміщення для зберігання сировини та готової до відправлення продукції.

Нагороди та сертифікати

За серйозний внесок у сферу українського сучасного виробництва металоконструкцій нашу компанію «BRASH» неодноразово відзначали різними нагородами та дипломами. Щоб відповідати сучасним стандартам, постачати фірмову продукцію на міжнародні ринки та мати можливість конкурувати з провідними компаніями, наші вироби регулярно проходять сертифікацію, що підтверджується документально. При замовленні сидінь та крісел, медичних та шкільних меблів, клієнти додатково до виробів отримують чинні сертифікати УкрСЕПРО.

Клієнти та партнери нашої компанії BRASH

На сьогодні ми успішно співпрацюємо з десятками компаній України та Європи. До нас звертаються виробники пасажирських транспортних засобів, залізничних вагонів, автомобілів, спеціального транспорту, оборонної продукції та не тільки. При цьому ми організовуємо доставку до будь-якого міста України, а також за кордон. Щоб виробляти високоякісну, довговічну, естетичну та практичну продукцію, ми працюємо лише з перевіреними постачальниками матеріалів, серед яких є відомі торгові марки європейського ринку.

Чому з нами вигідно та зручно?

 1. Постійно впроваджуємо різноманітні інновації, маємо повний цикл сучасного виробництва, команду кваліфікованих спеціалістів — все це дозволяє нам пропонувати найкращі продукти за ціною виробника.
 2. Цінуємо кожного клієнта, його час та гроші, тому не зриваємо терміни постачання, пропонуємо вигідні програми лояльності та знижки.
 3. Орієнтуємось на інтереси замовника. Для цього реалізуємо можливість замовити виготовлення невеликої партії продукції або запуск серійного виробництва брендованих виробів — завдання будь-якої складності вирішуємо оптимальним чином.
 4. Виконуємо повний спектр робіт — від створення ідеї до розробки проєкту, від узгодження проєктних рішень у перевірчих інстанціях до запуску унікальної виробничої лінії.
 5. Пропонуємо додаткові та супутні послуги, включаючи згинання та лазерне різання металоконструкцій, порошкове фарбування, збирання виробів зі зварювальними роботами.

Щоб стати нашим клієнтом або партнером, зв’яжіться з представниками «BRASH» зручним способом. Ми обговоримо доступне рішення для вашого завдання, перспективи співпраці, запропонуємо вигідні для вас ціни, допоможемо з доставкою навіть у віддалені регіони.