Головна >>> Крісла для актового залу

Наша компанія «BRASH» виробляє крісла для глядацьких залів в стильному дизайні, з високоякісних і екологічних матеріалів, з дотриманням вимог стандартів та ГОСТів. Меблі підходить для оснащення актових і сесійних залів, навчальних закладів, кінотеатрів, оперних залів, конференц холів і не тільки. Ви можете замовити театральні крісла, а також крісла для інших приміщень з упевненістю в отриманні сертифікованої, надійної, довговічної продукції.

Крісла для глядацького залу — види

Основне завдання крісел, що встановлюються в залах для глядачів, полягає в створенні комфортних умов. Тому вироби відрізняються ергономічністю, що сприяє максимальній зручності посадкового місця. На сьогодні пропонуються крісла для глядацьких залів наступних видів:

 • з м’якою спинкою і сидінням;
 • антивандальні, зі спеціального пінополіуретану;
 • комбіновані, з м’яким сидінням і м’якою спинкою, підлокітниками з ППУ.

При цьому конструкції моделей можуть мати відкидне сидіння, спинку з регулюванням, підлокітники з місцем під напої, пюпітри (компактні відкидні столики).

Крісла для актового залу

У нас ви можете замовити крісла для актового залу, які будуть відповідати стилю інтер’єру, довгі роки служити зручними місцями розміщення слухачів і глядачів під час різних заходів. Серед особливостей таких виробів виділяють:

 • зносостійкість матеріалів;
 • наявність кріплень, які фіксують крісла до підлоги;
 • адаптацію конструкції під анатомічні особливості людини.

Завдяки таким параметрам меблі, розроблені для актового залу, забезпечують глядача повним комфортом на період відвідування.

Seats
Seats

Театральні крісла

Не меншою зручністю відрізняються і крісла, які ми створюємо для театрів. Вироби виконуються в дизайні, що повністю відповідає стилю інтер’єру, в кольоровій гамі, яка імпонує загальному оформленню. Меблі характеризується такими перевагами:

 • надійний каркас з високоякісного металу;
 • стійкий до інтенсивної експлуатації пружинний механізм відкидання;
 • м’яке сидіння і м’яка спинка;
 • розміри, що сприяють зручному розміщенню на тривалий час;
 • великі підлокітники з місцями для встановлення склянок;

оббивка зі зносостійких матеріалів.

Крісла для кінотеатрів

Зал кінотеатру повинен бути облаштований максимально комфортними кріслами. Тому в нашій компанії для кінотеатрів часто замовляють вироби категорії LUXE або VIP. Такі крісла для глядацької зали доповнені наступними зручностями:

 • висока і широка м’яка спинка з підголів’ям;
 • широке м’яке сидіння з якісним відкидним механізмом;
 • підсклянники для напоїв або попкорну.

Також крісла для кінотеатрів мають зносостійку поверхню, легко очищаються від забруднень, плям, оснащені міцними металевими кріпленнями до підлоги.

Seats

Індивідуальний підхід до кожного замовлення

Виготовляючи крісла для залів, ми застосовуємо сучасне обладнання, впроваджуємо інноваційні технології, використовуємо екологічно чисті матеріали. Ви можете замовити місця для розміщення відвідувачів, глядачів, абітурієнтів в стандартному виконанні або за індивідуальними ескізами. Завдяки наявності власного виробництва і конструкторського бюро, ми виконуємо замовлення різної складності для установ культури та спорту, освітніх закладів і не тільки.

На ваше замовлення ми можемо:

 • запустити серійне виробництво або виготовити крісла невеликою кількістю;
 • доповнити моделі столиками, м’якими підлокітниками, номерними табличками;
 • надати на вироби сертифікати, що підтверджують якість та відповідність чинним вимогам ГОСТів і ДСТУ.

Головні переваги від компанії Brash

Ви отримуєте сертифіковані меблі для конференц залів, театрів, актових залів, кінотеатрів, сесійних залів, планетаріїв від виробника. Ціна виробів доступна, для оптових постійних клієнтів надаються вигідні знижки, діють програми лояльності. Власне виробництво повного циклу, команда професіоналів з багаторічним досвідом — все це робить нашу компанію надійним і перспективним партнером для кожного.

На фірмову продукцію надаються офіційні гарантії. Виробничі потужності розташовані у Львові, Стрию, Самборі. При цьому доставка готових крісел можлива по Києву, Одесі, Харкову, Дніпру, іншим містам України.

Браш
Заповніть будь ласка форму зворотнього звязку і ми Вам передзвонимо.

Інші послуги

null

ВИРОБНИЦТВО МЕДИЧНИХ МЕБЛІВ

Натисніть, щоб переглянути деталі >

Work Process

ВИРОБИ ДЛЯ СПОРТИВНИХ МАЙДАНЧИКІВ

Натисніть, щоб переглянути деталі >

Work Process

СИДІННЯ ДЛЯ ЗАЛІЗНИЦІ

Натисніть, щоб переглянути деталі >

Work Process

Виготовлення металевих опор (ніжок) для столів

Натисніть, щоб переглянути деталі >