Головна >>> Медичні меблі >>> Виробництво медичних штативів

При інфузійному введенні препаратів в лікарнях, реабілітаційних центрах, санаторіях, поліклініках, на станціях переливання крові використовуються медичні штативи. Стійки необхідні для підтримки флаконів, пакетів, інших місткостей з різними розчинами, які вводяться пацієнтам внутрішньовенно. Наша компанія «BRASH» здійснює виробництво штативів для крапельниць, пропонуючи сертифіковану в Україні продукцію за доступними цінами.

Будь-яка стійка для крапельниці з нашого асортименту підходить як для медичних установ, так і для домашнього використання. Ви можете замовити підходящі моделі штативів, виготовлені з якісного металу з антикорозійним покриттям, стаціонарні, розбірні, на коліщатках. При необхідності інженери нашого конструкторського бюро розроблять тримачі для крапельниць за індивідуальними ескізами.

Що собою представляють медичні штативи?

Стандартні медичні штативи — це стійки з ніжками, верхня частина яких має спеціальні кільця — ложементи, а також гачки для закріплення місткостей з інфузійними рідинами. Практичні підстави забезпечують зручне і безпечне проведення медичних процедур по внутрішньовенному введенню ліків і фармацевтичних препаратів при терапії, реабілітації, профілактичних заходах.

Також існують медичні штативи, призначені для кріплення:

 • захисних чохлів і систем;
 • моніторів для відстеження стану пацієнта;
 • бактерицидних ламп, рециркуляторів, за допомогою яких проводиться антимікробна обробка приміщень і предметів.

Штатив для крапельниці, а також вироби для кріплення інших медичних пристроїв, можуть оснащуватися одним або декількома утримувачами.

Дізнатись більше

Штативи для крапельниць: різновиди та особливості

Завдяки власній виробничій базі та команді кваліфікованих фахівців, наша компанія «BRASH» пропонує стійки різних моделей. Ви можете вибрати й замовити штатив для тривалих вливань підходящої конструкції:

 • стаціонарний, з основою у вигляді металевої труби, на стійких ніжках, з кількістю утримувачів 2-6;
 • пересувний, оснащений роликами з гальмівними елементами для легкого і швидкого переміщення;
 • телескопічний з можливістю зміни висоти;
 • складаний, який регулюється по висоті, має фіксатори для закріплення обраного положення, збирається в компактний чохол.

Конструкції, призначені для тривалих вливань, можуть мати складну хрестовину з 3-ма опорами, гумові протиковзні наконечники на ніжках. 

Дізнатись більше

Як замовити медичні штативи від компанії Brash?

Для виготовлення штативів на нашому виробництві використовується високоякісна сталь, що відповідає чинним в Україні стандартам і санітарно-гігієнічним нормам. Ми рекомендуємо при виборі моделей звертати увагу на такі характеристики виробів:

 • кількість утримувачів. Зазвичай від 2-х до 6-ти;
 • тип утримувачів (округлі ложементи під пляшки та флакони, гачки для підвішування пакетів, елементи для фіксації моніторів);
 • тип конструкції (складна, пересувна, стаціонарна, телескопічна);
 • вага штатива;
 • радіус підстави ніжок;
 • антиковзні накладки на ніжках або транспортувальні ролики;
 • висота стійки (якщо модель з регульованою висотою — які граничні параметри);
 • покриття — порошкове, антикорозійне, хромоване, стійке відносного механічних пошкоджень, вологості, забруднень, хімічних засобів для дезінфекції.

Щоб замовити штатив для крапельниці в нашій компанії «BRASH», скористайтеся онлайн формою на сайті або зв’яжіться з менеджерами зручним способом. Якщо ви знаєте, які моделі вам потрібні, зможете відразу скласти заявку. Якщо попередньо вам потрібна допомога, наші фахівці допоможуть визначитися з версією медичних стійок. У разі, коли ви хочете замовити штативи за індивідуальними кресленнями, вам допоможе наше конструкторське бюро.

Готові медичні ліжка для наших клієнтів

Виробництво медичних меблів

Натисніть, щоб переглянути деталі >

Work Process

Виробництво медичних тумб

Натисніть, щоб переглянути деталі >

null

Виробництво медичних ліжок

Натисніть, щоб переглянути деталі >