Головна >>> Медичні меблі >>> Виробництво медичних штативів

При інфузійному введенні препаратів в лікарнях, реабілітаційних центрах, санаторіях, поліклініках, на станціях переливання крові використовуються медичні штативи. Стійки необхідні для підтримки флаконів, пакетів, інших місткостей з різними розчинами, які вводяться пацієнтам внутрішньовенно. Наша компанія «BRASH» здійснює виробництво штативів для крапельниць, пропонуючи сертифіковану в Україні продукцію за доступними цінами.

Будь-яка стійка для крапельниці з нашого асортименту підходить як для медичних установ, так і для домашнього використання. Ви можете замовити підходящі моделі штативів, виготовлені з якісного металу з антикорозійним покриттям, стаціонарні, розбірні, на коліщатках. При необхідності інженери нашого конструкторського бюро розроблять тримачі для крапельниць за індивідуальними ескізами.

Що собою представляють медичні штативи?

Стандартні медичні штативи — це стійки з ніжками, верхня частина яких має спеціальні кільця — ложементи, а також гачки для закріплення місткостей з інфузійними рідинами. Практичні підстави забезпечують зручне і безпечне проведення медичних процедур по внутрішньовенному введенню ліків і фармацевтичних препаратів при терапії, реабілітації, профілактичних заходах.

Також існують медичні штативи, призначені для кріплення:

 • захисних чохлів і систем;
 • моніторів для відстеження стану пацієнта;
 • бактерицидних ламп, рециркуляторів, за допомогою яких проводиться антимікробна обробка приміщень і предметів.

Штатив для крапельниці, а також вироби для кріплення інших медичних пристроїв, можуть оснащуватися одним або декількома утримувачами.

Медичний штатив
Медичний штатив на коліщатках

Штативи для крапельниць: різновиди та особливості

Завдяки власній виробничій базі та команді кваліфікованих фахівців, наша компанія «BRASH» пропонує стійки різних моделей. Ви можете вибрати й замовити штатив для тривалих вливань підходящої конструкції:

 • стаціонарний, з основою у вигляді металевої труби, на стійких ніжках, з кількістю утримувачів 2-6;
 • пересувний, оснащений роликами з гальмівними елементами для легкого і швидкого переміщення;
 • телескопічний з можливістю зміни висоти;
 • складаний, який регулюється по висоті, має фіксатори для закріплення обраного положення, збирається в компактний чохол.

Конструкції, призначені для тривалих вливань, можуть мати складну хрестовину з 3-ма опорами, гумові протиковзні наконечники на ніжках. 

Як замовити медичні штативи від компанії Brash?

Для виготовлення штативів на нашому виробництві використовується високоякісна сталь, що відповідає чинним в Україні стандартам і санітарно-гігієнічним нормам. Ми рекомендуємо при виборі моделей звертати увагу на такі характеристики виробів:

 • кількість утримувачів. Зазвичай від 2-х до 6-ти;
 • тип утримувачів (округлі ложементи під пляшки та флакони, гачки для підвішування пакетів, елементи для фіксації моніторів);
 • тип конструкції (складна, пересувна, стаціонарна, телескопічна);
 • вага штатива;
 • радіус підстави ніжок;
 • антиковзні накладки на ніжках або транспортувальні ролики;
 • висота стійки (якщо модель з регульованою висотою — які граничні параметри);
 • покриття — порошкове, антикорозійне, хромоване, стійке відносного механічних пошкоджень, вологості, забруднень, хімічних засобів для дезінфекції.

Щоб замовити штатив для крапельниці в нашій компанії «BRASH», скористайтеся онлайн формою на сайті або зв’яжіться з менеджерами зручним способом. Якщо ви знаєте, які моделі вам потрібні, зможете відразу скласти заявку. Якщо попередньо вам потрібна допомога, наші фахівці допоможуть визначитися з версією медичних стійок. У разі, коли ви хочете замовити штативи за індивідуальними кресленнями, вам допоможе наше конструкторське бюро.

Каталог

Медичний штатив

Штатив медичний телескопічний

Медичний штатив

Штатив медичний чорний

Медичний штатив на коліщатках

Штатив медичний сталевий

ЗАПОВНІТЬ БУДЬ ЛАСКА ФОРМУ ЗВОРОТНЬОГО ЗВЯЗКУ І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО

Браш

Інші послуги

Готові медичні ліжка для наших клієнтів

Виробництво медичних меблів

Натисніть, щоб переглянути деталі >

Work Process

Виробництво медичних тумб

Натисніть, щоб переглянути деталі >

null

Виробництво медичних ліжок

Натисніть, щоб переглянути деталі >