наші послуги

Виготовлення важких металоконструкцій та дрібних індивідуальних замовлень. Забезпечуємо як разові проекти так і серійне виробництво. Задіяні виробничі потужності дозволяють одночасно приймати замовлення різної складності та кількості. Проектування та супровід процесу виробництва металевих конструкцій забезпечують досвідчені інженери та конструктори. Це забезпечує якісне опрацювання технічного завдання замовника, розробку креслень та виробництво металевих конструкцій в обумовлені терміни. Індивідуальні замовлення для оздоблення житлових будинків. Розробка креслень на основні макету та побажань клієнта. Виготовлення індивідуальних замовлень за екскізами клієнтів.

НАШ ДОСВІД

Компанія на ринку - 19 років
ВИРОБНИЧИХ ПОТУЖНОСТЕЙ У СТРИЮ - 15000 М КВ
ВИРОБНИЧИХ ПОТУЖНОСТЕЙ У ЛЬВОВІ - 2500 М КВ
ВИРОБНИЧИХ ПОТУЖНОСТЕЙ У САМБОРІ - 2000 М КВ

Виготовлення важких металоконструкцій та дрібних індивідуальних замовлень

Розробка детальних креслень конструкції, визначення оптимального рішення по навантаженню на основні вузли. Підготовка карт розкрою для заготівельних дільниць. Складання конструкції з подальшим зварюванням. Естетичний вигляд виробу підкреслює якісне виконання робіт по зварюванню елементів. Для забезпечення стійкості та довговічності виробу використовується фарбування порошковим напиленням, яке захищає виріб від впливу атмосферних явищ при зовнішньому монтажі. Виготовлення ферм для ангарів, складів та інших промислових будівель за наданими кресленнями. Виконуємо розробку креслень з макету замовника.
Work Process
0
Постійних клієнтів
0
Реалізованих індивідуальних замовлень
0
Загальна плоша виробничих потужностей

Наші послуги по проектуванні металевих конструкцій

Розробка креслень на основні макету та побажань клієнта

Розробка детальних креслень конструкції за побажаннями клієнта

Підготовка карт розкрою для заготівельних дільниць

Визначення оптимального рішення по навантаженню на основні вузли

Виготовлення індивідуальних замовлень за екскізами клієнтів

Складання конструкції з подальшим зварюванням

МЕТАЛЕВІ КОНСТРУКЦІЇ

Для забезпечення стійкості та довговічності виробу використовується фарбування порошковим напиленням, яке захищає виріб від впливу атмосферних явищ при зовнішньому монтажі.

Виготовлення ферм для ангарів, складів та інших промислових будівель за наданими кресленнями. Виконуємо розробку креслень з макету замовника.

Виготовлення важких металоконструкцій та дрібних індивідуальних замовлень. Забезпечуємо як разові проекти так і серійне виробництво. Задіяні виробничі потужності дозволяють одночасно приймати замовлення різної складності та кількості.