Головна >>> Сидіння для залізниці

Наша компанія «BRASH» випускає сучасні сидіння для залізничного транспорту, які відрізняються стильним дизайном, підвищеним комфортом, зносостійкістю, надійністю, відповідністю міжнародним стандартам і стандартам, прийнятим в Україні. Ви можете замовити сидіння для міжміських швидкісних поїздів класу «Інтерсіті» середнього і дальнього сполучення, швидкісних поїздів, електропоїздів, вагонів метрополітену, а також сидіння, призначені для машиністів.

Seats

Пасажирські сидіння

Пасажирські сидіння для залізничного транспорту мають конструкцію, адаптовану під анатомічні особливості пасажирів. Ергономічні крісла розробляються для комфортної поїздки в вагонах «Бізнес», «VIP», а також I, II, III класів. Залежно від моделі, сидіння можуть відрізнятись такими особливостями:

  • конструкції трансформери, які мають виїзну секцію вперед-назад;
  • регульований нахил спинки, який здійснюється шляхом інтеграції газових амортизаторів;
  • комплектація підголівниками, підлокітниками, відкидними столиками, газетними сітками, підставками для ніг, розетками, поручнями.

Матеріал сидінь підбирається такий, що не підтримує горіння, стійкий до забруднень, інтенсивної експлуатації, ультрафіолету. Самі сидіння можуть бути м’якими, з наповненням екологічним поролоном, а також антивандальні з пінополіуретану.

Seat

Сидіння для машиністів

Наша компанія здійснює виробництво крісел для машиністів залізничного транспорту. В асортименті представлені крісла з наступними особливостями:

  • ергономічна форма з підголів’ям, підлокітниками, м’якими спинками та сидіннями;
  • поворотний механізм, що дозволяє обертати сидіння навколо осі;
  • регульована спинка, сидіння, віброзахисний модуль;
  • можливість жорсткої фіксації до підлоги;
  • зносостійкий матеріал.

Також ми пропонуємо виготовлення компактних відкидних сидінь.

Повний цикл виробництва

Завдяки наявності власного конструкторського бюро, а також повного циклу виробництва, наша компанія «BRASH» виконує замовлення на сидіння для залізничного транспорту різної складності. Ми гарантуємо високу якість, довговічність, функціональність кожної моделі пасажирського крісла або крісла, призначеного для машиніста. Щоб замовити вироби, залиште замовлення на сайті або зв’яжіться з нами по телефону в зручний час.

ЗАПОВНІТЬ БУДЬ ЛАСКА ФОРМУ ЗВОРОТНЬОГО ЗВЯЗКУ І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО.

Браш

Інші послуги

Work Process

КРІСЛА ДЛЯ ГЛЯДАЦЬКОГО ЗАЛУ

Натисніть, щоб переглянути деталі >

null

ВИРОБНИЦТВО МЕДИЧНИХ МЕБЛІВ

Натисніть, щоб переглянути деталі >

Classroom

ШКІЛЬНІ МЕБЛІ

Натисніть, щоб переглянути деталі >

Work Process

ДИТЯЧІ ІГРОВІ МАЙДАНЧИКИ

Натисніть, щоб переглянути деталі >