Головна >>> Виробництво шкільних меблів

Сучасні шкільні меблі відповідають вимогам чинних стандартів, санітарно-гігієнічних норм і ергономіки, є екологічними, безпечними для дитини та навколишнього середовища. Наша компанія «BRASH» здійснює виробництво шкільних меблів сертифікованої якості, в стильному дизайні. Предмети меблювання створюються із застосуванням інноваційних конструкторських рішень, що розробляються нашими фахівцями на базі власного бюро.

Продукція підходить для навчальних закладів різного типу, може використовуватися для облаштування класних кімнат, студентських аудиторій, кабінетів викладачів. Шкільна парта і стільці нашого виробництва підвищують комфорт учнів під час процесу навчання, допомагають уникнути втоми, сприяють профілактиці різних захворювань опорно-рухового апарату. Ви можете придбати окремі предмети меблів або замовити комплекти, що повністю задовольняють вимогам реформи українських шкіл.

Види шкільних меблів

Предмети меблювання класних кімнат, аудиторій, актових залів, учительських повинні забезпечувати зручність, безпеку, ефективність навчальних процесів. Існує кілька основних видів меблів для шкіл, серед яких:

 • парти (одинарні або подвійні);
 • стільці;
 • столи для вчителів.

Також є категорія підсобних меблів для освітніх установ, в яку входять системи зберігання (шафи, етажерки, полиці), лавки для коридорів і спортивних залів, крісла для актових залів, вішалки для гардеробних, меблі для шкільних лабораторій, медичного кабінету, дошки та не тільки. Ми пропонуємо виробництво шкільних меблів згідно з вашим замовленням, в необхідної комплектації та в потрібній кількості.

Desk
Desk

Основні вимоги до шкільних меблів

Серійне виробництво шкільних меблів, а також виготовлення одиничної продукції ґрунтується на чинних нормах і стандартах України. Основні вимоги, що пред’являються до меблів для школи, включають:

 • екологічність;
 • безпеку;
 • ергономічність;
 • повну відповідність ГОСТам, ДСТУ, санітарно-гігієнічним правилам.

Матеріал для предметів меблювання вибирається нетоксичний, лакофарбове покриття — без шкідливих домішок. Розміри парт і стільців регламентуються стандартами та відповідають віку, ростовим групам. Також меблі повинні бути:

 • стійкими щодо механічних пошкоджень, забруднень, вологості, грибка, цвілі;
 • зручними в експлуатації, без гострих кутів;
 • надійними, такими, що витримують розрахункове навантаження;
 • легкими в догляді з можливістю миття антисептичними складами;
 • виконаними в красивому дизайні.

Головні критерії при виборі шкільних меблів

Існує кілька важливих критеріїв, за якими експерти рекомендують вибирати шкільні меблі:

 • адаптація під анатомічні особливості дітей. У нашому асортименті представлені антисколіозні парти;
 • розміри. Є парти та стільці, призначені для початкових, середніх і старших класів;
 • регульовані елементи. Меблі, розроблені для молодших класів, повинні мати регулювання по висоті. У такому випадку протягом навчання в 1-4 класах буде можливість не купувати нові парти й стільці, а регулювати їх висоту в міру дорослішання учнів;
 • поверхня, яка легко очищається. Панелі з ДСП або МДФ, а також металеві та поліуретанові деталі повинні легко очищатися від забруднень (пил, чорнило, гуаш, пластилін);
 • функціональність. Парти повинні мати нижню полицю для можливості покласти підручники, зошити. На самій стільниці може бути передбачено спеціальне місце під канцелярське приладдя, підставка для підручника. На бічній частині — гачки для рюкзака, мішка зі спортивною формою, змінним взуттям.
Шкільні меблі
Шкільні меблі
Шкільні меблі

Виробництво шкільних меблів від компанії Brash

Ми здійснюємо виготовлення шкільних меблів з наданням сертифікатів. Вироби відрізняються високою якістю, що не раз відзначали на регіональних, а також міжнародних виставках. Для виготовлення продукції на нашому підприємстві створені всі необхідні умови, встановлено і справно працює інноваційне обладнання, впроваджені новітні технології. Парти, стільці, інші вироби створюються з екологічних матеріалів.

Якщо вас цікавить якісні, функціональні, безпечні шкільні меблі від виробника, звертайтеся в нашу компанію «BRASH». Ми підберемо оптимальні рішення, виконаємо ваше замовлення в стислі терміни, з офіційними гарантіями на кожен предмет. Ціни на меблі для шкіл вас порадують доступністю, а доставка можлива по містах України.

ЗАПОВНІТЬ БУДЬ ЛАСКА ФОРМУ ЗВОРОТНЬОГО ЗВЯЗКУ І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО

Браш

Інші послуги

Work Process

ТОВАРИ З ПІНОПОЛІОУРЕТАНУ

Натисніть, щоб переглянути деталі >

Work Process

Виготовлення металевих опор (ніжок) для столів

Натисніть, щоб переглянути деталі >

Work Process

СИДІННЯ ДЛЯ ЗАЛІЗНИЦІ

Натисніть, щоб переглянути деталі >

null

ВИРОБНИЦТВО МЕДИЧНИХ МЕБЛІВ

Натисніть, щоб переглянути деталі >